پژوهشکده اخلاق و معنویت برگزار کرد؛ نشست علمی نسبت معنویت با اخلاق اسلامی پژوهشکدۀ اخلاق و معنویت، چهارمین نشست علمی از سلسله نشست‌های همایش معنویت و علوم اسلامی را با موضوع «نسبت معنویت با اخلاق اسلامی» برگزار کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ایسکا (پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی)  چهارمین نشست علمی از سلسله نشست‌های همایش معنویت و علوم اسلامی با ارائه حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر مهدی علیزاده و با موضوع «نسبت معنویت با اخلاق اسلامی»، روز شنبه دوم اسفند 99، در پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار شد.

در این نشست علمی، دکتر مهدی علیزاده ضمن شرح این نکته که این نسبت‌سنجی، متفرع بر ایضاح برخی پرسش‌های اساسی است، به بیان شاخص‌های سه‌گانۀ «علم اسلامی» و نیز پارادایم‌های سه‌گانه‌ای پرداخت که به نحوی پاسخ‌گوی علوم و مسئله‌های معاصر است.
دکتر مسلم گریوانی، دبیر جلسه و دکتر احمد شاکرنژاد، مدیر گروه اسلام و مطالعات معنویت در این نشست علمی حضور داشتند و جمعی از فضلا و دانش‌پژوهان نیز به طور مجازی با لینک با استفاده از لینک http://dte.bz/ethicsconf در این جلسه شرکت و پرسش‌های خود را مطرح نمودند که گزارش تفصیلی این جلسه به‌زودی در پایگاه اطلاع‌رسانی پژوهشگاه ارائه خواهد شد.
نشست یادشده از ساعت ۱۰:30 الی ۱۲ در اتاق جلسات پژوهشکده اخلاق و معنویت واقع در پردیسان برگزار شد و دبیر علمی این نشست، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر مسلم گریوانی بود.

 
منبع: اخبار پژوهشکده اخلاق و معنویت
کلمات کليدي
همایش معنویت و علوم اسلامی, اخبار پژوهشکده اخلاق و معنویت, دکتر مهدی علیزاده
 
امتیاز دهی
 
 

[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 34
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

مرکز اخلاق و تربیت اسلامی
مجری سایت : شرکت سیگما