در قالب کتابخوان همراه پژوهان؛ انتشار نسخه الکترونیکی کتاب «ره توشه رمضان 1398 (ویژه مناطق مشترک)» نسخه الکترونیکی کتاب «ره توشه رمضان 1398 (ویژه مناطق مشترک)» به همت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در قالب کتابخوان همراه پژوهان منتشر شد. 🔵نسخه الکترونیکی کتاب «ره توشه رمضان 1398 (ویژه مناطق مشترک)» به همت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در قالب کتابخوان همراه پژوهان منتشر شد.
محمد پهلوانی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری رسا با اشاره به آماده سازی نسخه الکترونیکی کتاب «ره توشه رمضان ۱۳۹۸ (ویژه مناطق مشترک)» اظهار داشت: امروزه جهان اسلام با مشکلات و چالش‌های عدیده‌ای روبه رو است و بسیاری از این مشکلات، ریشه در نبود همدلی و اتحاد در جوامع اسلامی دارد.
وی گفت: روشن است که دستیابی به اهداف متعالی اسلام و عزت امت و حکومت‌های اسلامی، نیازمند وحدت و یکپارچکی مسلمانان است. از سوی دیگر وجود شبهات متعدد درباره معارف دینی، بافت فرهنگی و سنت‌های اجتماعی، مناطق شیعه و سنی را از سایر مناطق دیگر متمایز می‌نماید.
🔵مدیر فناوری اطلاعات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی تصریح کرد: طبیعی است که تبلیغ در این مناطق دارای حساسیت است و سازوکار‌های خاصی نیز می‌طلبد؛ از این رو، معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم، ضمن تأکید بر مشترکات دینی مذاهب اسلامی و اهتمام به هم آوایی میان شیعیان و اهل سنّت؛ محتوای تبلیغی در قالب ره توشه در دسترس مبلّغان عزیز قرار داده است تا با آمادگی بیشتر در این وادیِ حساس و مهم قدم گذارند.
وی به معرفی کتاب «ره توشه رمضان ۱۳۹۸ (ویژه مناطق مشترک)» پرداخت و افزود: این کتاب نوشته گروهی از محققین است که در معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی تهیه شده و در انتشارات بوستان کتاب به چاپ رسیده است.
⬇️پهلوانی افزود: کتاب «ره توشه رمضان ۱۳۹۸ (ویژه مناطق مشترک)» با ۱۱۲ صفحه به زبان فارسی در سال ۱۳۹۸ منتشر شده و به تازگی اداره فناوری اطلاعات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی این کتاب را به صورت کتاب الکترونیکی و در قالب کتابخوان همراه پژوهان با قابلیت اجرا در سیستم عامل اندروید و ویندوز به صورت رایگان منتشر کرده است.

وی درباره خرید نسخه الکترونیکی این کتاب اظهار داشت: علاقه‌مندان برای دریافت نرم افزار این کتاب می‌توانند به نشانی اینترنتی کتابخوان همراه پژوهان به آدرس www.pajoohaan.ir مراجعه کرده و با خرید نسخه الکترونیکی این کتاب، از مطالب آن بهره‌مند شوند.
منبع: اداره فناوری اطلاعات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی
کلمات کليدي
اداره فناوری اطلاعات
 
امتیاز دهی
 
 

[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 27
Guest (PortalGuest)

پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي - دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم
مجری سایت : شرکت سیگما