سه‌شنبه 30 مهر 1398   14:54:04
(سال رونق تولید)
رئیس اداره توسعه سیستم‌های سازمانی دفتر تبلیغات اسلامی خبر داد:

استقرار نسخه ۵ سامانه مکاتبات دیدگاه در دفتر تبلیغات اسلامی

  • خلاصه :رئیس اداره توسعه سیستم‌های سازمانی مرکز برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی دفتر تبلیغات اسلامی از استقرار نسخه ۵ سامانه مکاتبات دیدگاه در این دفتر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، سید ابوالحسن نظام‌دوست در گفت و گویی با اشاره به استقرار نسخه 5 سامانه مکاتبات دیدگاه اظهار داشت: یکی از قدیمی‌ترین و پرکاربردترین سامانه‌های دفتر، سامانه مکاتبات است که بیش از ۱۰ سال است که در دفتر در حال استفاده می باشد.

وی گفت: با هدف ارتقا این سامانه و افزودن یکسری ویژگی‌های جدید به آن بر آن شدیم تا در اسفندماه سال ۹۷ نسخه جدید را از شرکت چارگون خریداری کنیم که در اردیبهشت ماه نصب و تنظیمات اولیه انجام شد و از اول مردادماه تا انتهای شهریورماه بحث استقرار و آموزش نسخه جدید آغاز شد و تا کنون ادامه دارد.

رئیس اداره توسعه سیستم‌های سازمانی مرکز برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی دفتر تبلیغات اسلامی به بیان ویژگی‌های نسخه جدید سامانه مکاتبات اشاره کرد و افزود: اولین ویژگی نسخه جدید، این است که محدودیت مرورگر ندارد و قابل استفاده در تمام مرورگرها است؛ دومین و مهمترین ویژگی‌های این سامانه، انجام چند کار به صورت همزمان می باشد، به طوری که در نسخه ۵ سامانه مکاتبات می‌توان چندین پنجره را به صورت همزمان در اختیار داشت.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
آرشیو
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما