_ _ _ _ _


 
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

استفاده از ظرفیت‌های دفتر تبلیغات اصفهان برای تبدیل تهدیدها به فرصت
حجت الاسلام و المسلمین شفیعیان با اشاره به ظرفیت‌های دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: ظرفیت های دفتر تبلیغات اصفهان امکان تبدیل تهدیدها به فرصت را فراهم کرده است.
آئین تکریم و معارفه رئیس مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) و برخی رؤسای ادارات دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
+ گزارش تصویری
زندگی سالم و پایدار مستلزم رعایت توامان اخلاق و فقه است
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: برای داشتن یک زندگی خانوادگی سالم و پایدار، هم به فقه نیاز است و هم به اخلاق، ولی ابتدا باید اخلاقیات را رعایت کرد و در هنگام بروز اختلاف، اگر با همدلی و رفتار نیکو توافق حاصل نشد، شرع و احکام فقهی را معیار قرار داد.
تفاوت امنیت تمدن توحیدی و تمدن شرک آلود/ اهمیت ویژه امنیت اقتصادی در اسلام
حجت الاسلام لک زایی با بیان اینکه تمدن توحیدی در تمام شئون زندگی انسان نقش دارد، گفت: در تمدن توحیدی امنیت انسان در دنیا و آخرت مطرح است.
سرپرست اداره فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان منصوب شد
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان طی حکمی، مهدی پایون را به عنوان «سرپرست اداره فضای مجازی، هنر و رسانه» این دفتر منصوب کرد.
پایداری و کارآمدی خانواده در دوران کرونا از نگاه روانشناختی/توصیه‌هایی برای پیشگیری از تنش در خانواده بعد از کرونا
مشاور سازمان نظام پزشکی از افزایش اختلالات روانشناختی در بین خانواده‌ها با شیوع ویروس کرونا خبر داد و ضمن بیان راهکارهای کنترل این وضعیت، از لزوم مدیریت تعاملات درون خانواده برای تبدیل کردن تهدید پیش آمده به فرصت سخن گفت.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
  
  
  
  
 
راه نما


پیام تسلیت در پی درگذشت حجت الاسلام‌ و‌ المسلمین آقای حاج آقا کمال فقیه ایمانی

بسم الله الرّحمن الرّحیم

درگذشت عالم فرزانه جناب حجت الاسلام‌ و‌ المسلمین آقای حاج آقا کمال فقیه ایمانی رضوان‌الله‌علیه را به علمای اعلام و جامعه‌ی روحانیت و عموم مردم عزیز اصفهان، بویژه خاندان مکرّم و فرزندان گرامی و نیز به ارادتمندان بیشمار آن روحانی جلیل القدر تسلیت عرض میکنم.
ایشان نمونه‌ی بارزی از مجاهدت فرهنگی و حضور مردمی و فعالیت اجتماعیِ علمای دینی را در آن شهر جهاد و مقاومت در منظر همگان قرار داده و در طول سالیان متمادی، خدمات ارزشمندی در نشر معارف اسلامی در عرصه‌های بین‌المللی ارائه نمودند. از خداوند متعال رحمت و مغفرت برای آن عالم بزرگوار مسألت میکنم.
پاسخگویی پیشگام

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما