بخش هاثبت نام ها

ویژه...

 
_ _ _ _ _
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

تولید، ذخیره و تبادل ارزش؛ رمز موفقیت گروه‌های تبلیغی
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: در دهه پیش‌رو، گروه‌های فرهنگی و تبلیغی‌ای می‌توانند در دستیابی به اهداف خود موفق باشند که سه مفهوم تولید، ذخیره و تبادل ارزش را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند.
برون سپاری در برنامه‌های تبلیغی از رویکردهای دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان است
رییس اداره اعزام تخصصی تشکل های تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با اشاره به فرصت برابر برای برون سپاری فعالیت‌های تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، گفت: ۱۰ مرداد همایش تبیین رتبه بندی گروه‌های تبلیغی برگزار می شود.
قشر مذهبی در فضاهای رقابتی حضور یابند؛ انتخاب سبک زندگی خوب با معرفی «سلبریتی سالم» به جوانان
استاد حوزه علمیه و پژوهشگر فقه اجتماعی با بیان اینکه تا قشر مذهبی در فضاهای رقابتی حضور نداشته باشند نمی توان از ایجاد رقابت بین سبک زندگی صحبت کرد، گفت: باید با معرفی «سلبریتی سالم» زمینه انتخاب سبک زندگی خوب و اصلح را برای جوانان فراهم کرد.
موسسه عفاف و حجاب استان اصفهان به صورت رسمی در اصفهان آغاز به‌کار کرد
مدیر موسسه عفاف و حجاب اصفهان با اشاره به آغاز فعالیت رسمی این موسسه گفت: تربیت متخصصان از اهداف موسسه است.
پادکست/ کشورها و ادیان مختلف چه قوانینی در مورد حجاب دارند؟
حجاب و پوشش مقوله ای است که ردپای آن در قوانین همه کشورها و ادیان دیده می شود، اما این کشورها و ادیان چه قوانینی در مورد حجاب دارند؟
میزگرد تخصصی/ «آزادی» و «حجاب» در تناقض یا هم خوانی؟
در حالی که دشمنان سعی در کمرنگ کردن حجاب در جامعه اسلامی می کنند پایگاه خبری تحلیلی صاحب نیوز در یک میز گرد به ابعاد حجاب در جامعه و دسیسه های دشمن در این زمینه می پردازد.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
   
   
   
   
   
  
  
  
  
  
 
راه نما

اگر ملتی از اخم قدرتهای استکباری جانخورد آنها را به عقب نشینی وادار می کند
قدرتهای استکباری بیش از آنچه در واقع توانایی و اقتدار داشته باشند، با تشر و اخم و ابراز قدرت، کار خود را پیش میبرند. اگر ملتی از این تشر نترسید و از این اخم جا نخورد و به قدرت خود اعتماد کرد و با شجاعت، قدم در میدان حق و عدالت گذاشت، ابرقدرتها را به عقب‌نشینی وادار میکند و شکست میدهد./ سیاست آمریکای ظالم در این منطقه این است که جنگهای خانگی باشد، برادران به جان هم بیفتند، تروریسم توسعه پیدا کند و یک قدرت اسلامی در منطقه سر بلند نکند. میدانند که پیام اسلام، دفاع از مظلومین و محرومان است و سیاست استکبار، ایجاد محرومیت و مظلومیت برای ملتها است. در مقابل این سیاست، نظام جمهوری اسلامی با قدرت تمام ایستاده است./ من به شما کاملاً امیدوارم. من به همه آنچه که درباره جوانان مؤمن گفته شد باور دارم/ مراقب باشید وسوسه دشمن در فضای عمومی زندگی تأثیر نگذارد، نفوذ دشمن نتواند در صفوف یکپارچه جوانان مؤمن اختلال ایجاد کند. امروز در فضای مجازی و در بقیه زمینه‌ها دشمن به‌شدت فعال است. تلاش مأیوسانه میکند اما شما باید بایستید، از خودتان آمادگی و اقتدار نشان بدهید و ابتکار خود را به کار ببندید. خدای متعال به شما کمک خواهد کرد.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگام

پرسش و پاسخ
:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما