بخش هاویژهاطلاعیه
_ _ _ _ _

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

رضایت مخاطب دلیل بر کیفیت نیست
صدا و سیما این روزها و بیشتر به عنوان پاسخ به نقدهای تخصصیِ برنامه‌های نوروزی از جمله پایتخت، تاکید فراوانی بر نظرسنجی‌های مرکز تحقیقات صدا و سیما دارد.
کرونا؛ جنگ جهانیِ حاکمیت و قدرت
اکنون که کرونا مصاف اصلی جنگ و جدال بین دولت های محلی و دهکده جهانی است و به نظر می‌رسد رسالتش تکمیل کردن پازل دهکده جهانی باشد، باید کوشید به صورت عاقلانه و حکیمانه همه مسئولین، حکمرانان و نخبگان جامعه دست در دست هم گذاشته، با تقویت قوای حاکمه به تقویت نظام جمهوری اسلامی بپردازند.
چگونه در روزهای قرنطینه به جنگ نرسیم/ راهکار کنترل خشم در خانواده
کارشناس مذهبی در حوزه خانواده دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: مدیریت خشم از اساسی‌ترین مهارت‌های زندگی است، یکی از مهم‌ترین علل عصبانیت و خشم ما از دیگران این است که توقعات و انتظاراتی از دیگران داریم که اطرافیان نمی‌توانند آن‌ها را برآورده کنند.
شرف الشمس؛ باید ها و نباید ها
امروز 19 فروردین ماه و به اعتقاد برخی روز نوشتن حرز بر روی انگشتر شرف الشمس است؛ اما آیا این اقدام امری مستحبی و برگرفته از آیات و روایات است؟
نوشتن دعا بر روی شرف الشمس؛ امری مستحب یا اقدامی خرافی؟
امروز 19 فروردین ماه و به اعتقاد برخی روز نوشتن حرز بر روی انگشتر شرف الشمس است؛ اما آیا این اقدام امری مستحبی و برگرفته از آیات و روایات است؟
ضرورت حرکت طب سنتی و نوین در امتداد یکدیگر/ لزوم بهره گیری طب سنتی از ابزار نوین
حجت الاسلام و المسلمین قطبی با اشاره به سه تمایز عمده طب سنتی و نوین، بر ضرورت قرار گرفتن این دو در امتداد یکدیگر تأکید کرد و گفت: هم سیستم محوری بدن و نگاه مبتنی بر فهم طبیب در طب سنتی و هم نگاه تخصصی به عضو و الگوریتم محوری در طب نوین خوب هستند.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
  
  
  
  
 
راه نما
در مقابل دشمنی آمریکا ایستاده ایم
بارها آمریکا را به گوشه رینگ برده ایم

 
با خود جمهوری اسلامی که برخاسته‌ی از انقلاب است، هر چه توانسته‌اند دشمنی کرده‌اند. البتّه ما هم از این طرف بیکار نبوده‌ایم؛ ما هم از این طرف هر کار توانسته‌ایم، در مقابل آمریکا کرده‌ایم، در موارد زیادی هم طرف را گوشه‌ی رینگ برده‌ایم؛ نتوانسته از خودش درست دفاع کند، این هم کاملاً واضح است، همه‌ی دنیا می‌بینند.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگام

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما