تبلیغات


 
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

خانم قاسم پور، مدیر مدرسه علمیه مجتهده امین
1399/12/11 دوشنبه سرپرست مؤسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین خبر داد: آغاز پذیرش طلاب خواهران ویژه سطح ۳ و ۴ در اصفهان قاسم پور از آغاز پذیرش طلاب خواهر در دو مقطع سطح ۳ و ۴ برای سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ خبر داد.
ناهید قاسم پور، سرپرست مؤسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در اصفهان، اظهار کرد: ماه رجب، ماه خودسازی و زمینه سازی برای ورود به ماه شعبان و میهمانی خداوند در ماه مبارک رمضان است؛ که انسان با اطاعت و عبادت و بندگی در این ماه به سوی حق تعالی تقرب پیدا می کند.

وی تصریح کرد: طلبگی افتخاری است که با کسب فضائل اخلاقی و علمی می توان در مسیر بندگی و سربازی امام زمان (عج) قرار گرفت .

استاد حوزه خواهران عنوان کرد: از آنجا که اساس یک جامعه سالم را خانواده سالم تشکیل می دهد و خانواده نهادی مقدس و بی بدیل برای رشد و تکامل افراد است و با توجه به اینکه بانوان، مهمترین و اصلی ترین نقش را در جهت تعلیم و تربیت به عهده دارند، بدیهی‌ است‌ برای‌ نایل‌ شدن‌ به‌ رشد همه‌ جانبه تعلیم و تربیت، توجه به نیازهای همه جانبه آموزش‌ خواهران نیز ضروری است‌.

وی افزود: در این راستا موسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین افتخار دارد در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ برای رشته فقه خانواده و کلام اسلامی در مقطع سطح چهار، و برای رشته های مشاوره خانواده با رویکرد اسلامی و تربیت دینی کودک و نوجوان و کلام اسلامی در مقطع سطح سه داوطلب می پذیرد.

قاسم پور در ادامه گفت: مؤسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین، وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی است و از نظر موقعیت دارای شرایط و ظرفیت‌های خوبی است تا با فراهم کردن امکانات و تجهیزات لازم، فرصت طلایی را فراهم آورد تا طلاب بتوانند در فضای مناسب، از اساتید مجرب با سوابق علمی بسیار والا، در جهت ارتقاء وپیشرفت علمی و فرهنگی خود استفاده نمایند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: ثبت نام پذیرش از ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ شروع و تا اردیبهشت ۱۴۰۰  ادامه خواهد داشت، متقاضیان برای اطلاع از شرایط پذیرش و ثبت نام، می‌توانند به پایگاه اینترنتی مدیریت سنجش و پذیرش Paziresh.whc.ir مراجعه کرده و یا با در دست داشتن مدارک لازم، به صورت حضوری به واحد آموزش موسسه مجتهده امین مراجعه نمایند.


مشاهده در خبرگزاری حوزه


 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر

ادامه اخبار


تعداد بازديد اين صفحه: 229
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما