پنجشنبه 23 آبان 1398   17:02:34
(سال رونق تولید)

print

آرشیو

علوم نمی‌توانند تهی از مبنای فکری و عقلی باشند

رئیس پژوهشکده فلسفه و کلام اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با بیان این که همه دانش‌ها از مبانی عقلی و برهانی بهره می‌گیرند، گفت: علوم نمی‌توانند خالی از مبنای فکری و عقلی باشند.

فقه حکومتی زمینه را برای اهداف بیانیه گام دوم مهیا می‌کند

مسئول امور نخبگان و استعدادهای برتر حوزه علمیه خراسان با بیان این که مسائلی که در بیانیه گام دوم مورد تأکید قرار گرفته، در دل فقه حکومتی قرار دارند، گفت: فقه حکومتی با رویکردی که دارد، زمینه را برای همه امور مذکور در این بیانیه فراهم می‌کند.

حضور مستمر مبلغان در میان دانش آموزان

مدیرکل تبلیغ عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اعزام مبلغ به مدارس را ابزاری برای شناسایی و جذب دانش آموزان عنوان کرد و گفت: این طرح، جهت ارائه برنامه های تبلیغی مستمر و گسترده تر در فضایی خارج از مدرسه می باشد.

راه اندازی مدرسه آنلاین تبلیغ «صفیر»

اداره کل امور فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، مدرسه آنلاین تبلیغ «صفیر» را با هدف استفاده حداکثری طلاب و مبلغان از کلاس ها و دوره های آموزشی این اداره کل راه اندازی کرد.

اعزام نخبگان تبلیغ به مناطق تلفیقی خراسان رضوی

در پی سفر رئیس دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی به مناطق تلفیقی و با هدف تقویت فعالیت های فرهنگی - تبلیغی در مناطق تلفیقی خراسان رضوی، جمعی از نخبگان تبلیغ این دفتر به مناطق تلفیقی اعزام شدند.

توانمند سازی مبلغان عرصه پاسخگویی با اولویت زبان عربی توسط مرکز ملی پاسخگویی

در جلسه شورای نهادهای حوزوی استان خوزستان مقرر شد که مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی توانمند سازی مبلغان عرصه پاسخگویی در خوزستان و با رویکرد اولویت زبان عربی و استفاده از ظرفیت های فضای مجازی را عهده دار شود.

لازمه تعامل علوم انسانی توجه به علوم بنیادین است

معاون آموزش دفتر تبلیغات اسلامی لازمه تعامل علوم انسانی و توفیق در بخش تولید علم را توجه به علوم بنیادین دانست و گفت: بدین جهت این دانشگاه نسبت به فلسفه های مضاف سرمایه گذاری می کند.

کتاب سینما، دین و سیاست منتشر شد

کتاب سینما، دین و سیاست بررسی انتقادی سینمای دینی پس از انقلاب نوشته دکتر رفیع الدین اسماعیلی به همت انجمن سواد رسانه طلاب و توسط مؤسسه بوستان کتاب دفتر تبلیغات اسلامی منتشر شد.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما