شنبه 15 آذر 1399   17:28:37
(جهش تولید)

print

آرشیو

آسیب ارائه معیارهای دوگانه جنسی برای فرزندان

عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق(ع) گفت: جوانان و نوجوانان از یکسو با نظام تربیتی و جنسی رسمی در خانه و آموزش و پرورش روبرو هستند و از طرف دیگر با قواعد جنسی نمایش‌های خانگی و همین مسأله، سبب دوگانگی خطرآفرین برای خانواده‌ها است.

شماره ۳۳۸ ماهنامه «پیام زن» منتشر شد

سیصد و سی و هشتمین شماره ماهنامه فرهنگی اجتماعی زن، خانواده و سبک زندگی با عنوان «پیام زن» ویژه آذرماه ۱۳۹۹ به همت معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی منتشر شد.

تلاش برای ترک معتادان، مصداق باقیات الصالحات است

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی، اعتیاد را از مهم ترین آسیب های اجتماعی دانست و گفت: فعالیت های مسئولین ذیربط در راستای رها شدن معتادان از این بلای خانمان سوز، مصداق باقیات الصالحات است.

دو کارگروه تخصصی مؤسسه معصومیه دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد

بیست و چهارمین کارگروه تخصصی «تفسیر تطبیقی» و هفتاد و دومین کارگروه تخصصی «تفسیر و علوم قرآن» مؤسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه(خواهران) وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار شد.

پاسخ درخور و بموقع و مناسب داده شود

معاون پژوهش دفتر تبلیغات اسلامی و رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در پی شهادت ناجوانمردانه دکتر محسن فخری زاده پیام تسلیتی صادر کرد.

ضرورت توجه به نوآوری و خلاقیت در امر تبلیغ

رئیس اداره اعزام تبلیغ عمومی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: در بین گروه های تبلیغی شاهد استعدادها و توانمندی های فوق العاده ای هستیم که باید از چنین فعالیت های حمایت نموده و پیگیر استمرار آن باشیم.

فتوای فقهی منبع قانون است، نه مساوی قانون/ نقش فقه سیاسی پویا در بهبود وضعیت عدالت در حوزه های دیگر

رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم به نقش فقه سیاسی پویا در بهبود وضعیت عدالت در حوزه های دیگر پرداخت و گفت: فتوا یک جنبه کلی دارد و منبع قانون است، نه مساوی قانون.

حجت الاسلام راستگو، پایه گذار فعالیت های تبلیغی در زمینه کودک و نوجوان بود

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام راستگو را پایه گذار فعالیت های تبلیغی در زمینه کودک و نوجوان دانست و بر استمرار خلاقیت آن مرحوم در فعالیت های تبلیغی از سوی مبلغان تأکید کرد.

پیشبری فقه فعال امام(ره) با ایجاد رشته‌های تخصصی فقهی

رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با بیان اینکه با پیش بردن فقه فعال امام می‌توانیم بر چالش‌ها پیروز شویم،‌ گفت: لازمه آن ایجاد ابواب و رشته‌های جدید تخصصی و رفتن به سمت تقویت شاخه‌های جدید فقهی است.

حفظ وحدت وظیفه ای دینی و شرعی است

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، حفظ نظام و حفظ وحدت علمای اسلام را وظیفه ای دینی و شرعی دانست و بر اهتمام ویژه نسبت به آن تأکید کرد.

ترور شهید فخری زاده تجلي درماندگي و استيصال نظام استكبار جهاني است

روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ضمن محکوم کردن ترور ناجوانمردانه شهید فخری زاده، اين حادثه تروريستي را تجلي درماندگي و استيصال نظام استكبار جهاني از رشد علمي ايران اسلامي دانست.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما