يكشنبه 5 خرداد 1398   19:52:20
(سال رونق تولید)

آرشیو

دفتر تبلیغات اسلامی به ضعف محتوای فرهنگی سینما ورود کند

رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با ظرفیتی که دارد، باید نسبت به ضعف محتوای فرهنگی سینما توجه و ورود جدی داشته باشد.

دفتر تبلیغات اسلامی گوهر درخشان حوزه علمیه در مباحث قرآنی است/ دفتر تبلیغات اسلامی چرخه کامل ابلاغ پیام دین به مردم است

مدیر حوزه های علمیه خواهران سراسر کشور با بیان این که دفتر تبلیغات اسلامی، گوهر درخشان حوزه علمیه در مباحث قرآنی است، گفت: این مجموعه عظیم هرگاه احساس کرده می تواند در زمینه فرهنگ و قرآن مؤثر باشد، سخاوتمندانه به میدان آمده و خاضعانه به عنوان خادم قرآن فعالیت کرده است.

خرمشهر را آزاد کردیم اما علوم انسانی همچنان اسیر است

رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با بیان این که توانستیم خرمشهر را از دست دشمن آزاد کنیم اما نتوانستیم علوم انسانی را آزاد کنیم، گفت: ما می خواهیم با آن علوم انسانی جامعه سازی کنیم که از اساس غیر وحیانی است و بنیاد آن هم بر ساختن انسان نیست.

دفتر تبلیغات اسلامی مولود انقلاب اسلامی است 

معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی را مولود انقلاب اسلامی دانست و گفت: این مجموعه توانسته عده ای از دانشوران آشنا به ادبیات فرهنگ دینی را دور هم جمع کرده و گروه های تخصصی تشکیل دهد.

دفتر تبلیغات اسلامی نقش مؤثری در دفاع از اسلام ناب دارد

نماینده قم و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، با بیان این که مراکز فرهنگی و حوزوی مانند دفتر تبلیغات اسلامی که نقش مؤثری در دفاع از جایگاه روحانیت، مرجعیت، تشیع و اسلام ناب دارند، گفت: دولت باید از مراکز علمی حوزوی و دانشگاهی حمایت کند.

پاسخ گویی به نیاز قرآن پژوهان در کتاب مطالعات محوری قرآن پژوهی خاورشناسان

نویسنده کتاب مطالعات محوری قرآن پژوهی خاورشناسان گفت: این کتاب که کلان پروژه مطالعات قرآنی خاورشناسان است، به نیازهای محققان و قرآن پژوهان در خصوص قرآن پژوهی خاورشناسان پاسخ می دهد.

امکان بازنمایی دستاوردهای قرآنی کل کشور فراهم شد

مدیر فناوری و فرآوری اطلاعات پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن کریم، در مراسم رونمایی از سامانه بازنمای دستاوردهای قرآنی گفت: با رونمایی از این سامانه، امکان بازنمایی دستاوردهای قرآنی کل کشور فراهم شد.

ایران هیچ راهی جز مقاومت در برابر نظام سلطه ندارد

رئیس پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با بیان این که ایران هیچ راهی جز مقاومت در برابر نظام سلطه ندارد، گفت: امروز ایران سیاست آمریکا در منطقه را مضمحل کرده  وطبیعی است که ترامپ نتوانند ما را تحمل کنند.

مشکلات نظام پارلمانی بیش از نظام ریاستی است/ ضرورت تحول در مدیریت کشور با حضور جوانان متعهد و حزب اللهی

رهبر انقلاب خطاب به دانشجویان، خاطرنشان کردند: نیازمند یک حرکت عمومیِ منضبط، پرسرعت و همراه با پیشرفتِ محسوس و با محوریت جوان متعهد و حزب اللهی، به سمت چشم انداز و اهداف بلند انقلاب اسلامی هستیم تا حضور تأثیرگذار جوانان در نظام مدیریتی کشور تحول به‌وجود آورد.

نشست علمی «نقد نظریه جورج طرابیشی در خصوص قرآن» برگزار شد

نشست علمی «نقد نظریه جورج طرابیشی در خصوص قرآن» از متفکران مسیحی، در خصوص احصار معجزات پیامبر اعظم(ص) به قرآن کریم، در نخستین نمایشگاه دستاوردهای قرآنی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار شد.

نشست علمی «معاشرت با مؤمنان در سبک زندگی اسلامی از نگاه مفسران قرآن» برگزار شد

در حاشیه پنجمین روز از نخستین نمایشگاه دستاوردهای قرآنی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، نشست علمی معاشرت با مؤمنان در سبک زندگی اسلامی از نگاه مفسران قرآن با حضور کارشناسان و صاحب نظران برگزار شد.

123456>>>
ravabet.omomi@dte.ir
3717199999
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما