2
أحكام المرتد في الشريعة الاسلاميه (2) نويسنده:حسين عليان اميني چاپ : اول تاريخ : پاييز 1387 قطع:وزيري صفحه:616 قيمت :80000

مناقشه و بحث هاي موجود در موضوع ارتداد و احكام آن و نيز مباحث مرتبط در عقود جديد، ضرورت تدوين مرجعي عام در قالب موسوعه جامع و شامل جميع جوانب و آرا و اقوال را آشكار مي سازد.

«موسوعه الاحكام المرتد في الشريعة الاسلامية» با هدف رفع خلأ چنين موسوعه جامعي در محافل علمي و كتابخانه هاي تخصصي نگارش يافته است.

گستردگي حوزه بحث ارتداد و تنوع فروعات فقهي آن، ارائه مباحث اين موسوعه را در هشت باب مختلف با فصول متعدد ضروري مي ساخت؛ همچنين اين موسوعه شامل فروعات فقهي بحث ارتداد در منابع گذشته و حال است كه در پرتو آن بتواند در جايگاه يك مرجع جامع علمي، مورد توجه محققان و محافل علمي قرار گيرد.
 
امتیاز دهی
 
 

 
پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در سال 1385 در جهت رسیدن به اهداف خود و برای سرعت بخشیدن به انتشار و عرضه آثار ، مبادرت به تاسیس نشر پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی نمود و از بدو تاسیس تاکنون هر هفته یک کتاب منتشر کرده است . از این مرکز  تاکنون علاوه بر موسوعه 12 جلدی شرف الدین (ره) که جایزه جهانی جمهوری اسلامی را کسب نمود، بیش از سی درصد آثار منتشر شده در همایش ها و جشنواره های متعدد برگزیده و رتبه برتر را به خود اختصاص داده اند


 
 

كليه حقوق اين سايت متعلق به مركز نشر پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي  است

 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما