سه‌شنبه 7 بهمن 1399   11:32:01
(جهش تولید)

print

به دنبال ارسال 180 چکیده مقاله صورت می گیرد؛

انتشار 10 کتاب در راستای همایش بین المللی «جاودانگی نفس در اسلام و مسیحیت»

  • خلاصه :دبیر اجرایی همایش بین المللی «جاودانگی نفس در اسلام و مسیحیت» از ارسال 180 چکیده مقاله و انتشار 10 کتاب در راستای این همایش خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، محمد سوری «سرپرست پژوهشکده فلسفه و کلام اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی» در نشست هماهنگی دبیرخانه «همایش بین المللی جاودانگی نفس در اسلام و مسیحیت» بر لزوم برگزاری هرچه موفق‌تر این همایش بین المللی با وجود شرایط کرونایی تأکید کرد.  

وی گفت: سعی ما بر این خواهد بود که با برخی مهمانان خارجی هم مذاکراتی صورت گیرد تا به صورت مجازی در ایام برگزاری همایش در پنل‌های تعریف‌شده شرکت داشته باشند.

در این نشست، حجت الاسلام والمسلمین بابامیر «دبیر اجرایی همایش بین المللی جاودانگی نفس در اسلام و مسیحیت» تاکنون بیش از 180 چکیده به دبیرخانه همایش جاودانگی رسیده است که پس از ارزیابی‌های مکرر، نزدیک به 30 مقاله آماده برای انتشار است و مابقی چکیده مقالات در دست ارزیابی‌های علمی است.

همچنین در این نشست مقرر شد کارهای مقدماتی 10 کتاب در دست اقدام این پژوهشکده جهت انتشار در راستای همایش مذکور هرچه زودتر صورت گیرد و با همکاری و مشارکت اداره نشر پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، لوگوی واحدی نیز برای طرح جلدهای این کتاب‌ها طراحی شود. 

شایان ذکر است، احتمالاً این همایش 29 و 30 بهمن‌ماه 99 به صورت مجازی از سوی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار خواهد شد.

 
امتیاز دهی
 
 

ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-31152796
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما