فصیحی ج
1393/11/27 دوشنبه مرکز اخلاق و تربیت پروژه «اخلاق دینداری» در مرکز اخلاق و تربیت انجام شد ایسکا (پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی): حجت الاسلام و المسلمین فصیحی کارشناس پژوهش مرکز اخلاق و تربیت از اتمام نگارش «اخلاق دینداری» خبر داد.

به گزارش ایسکا حجت الاسلام و المسلمین فصیحی کارشناس پژوهش مرکز اخلاق و تربیت با اعلام خبر  اتمام نگارش «اخلاق دینداری» اظهار داشت: این پروژه توسط محققین این مرکز حجج اسلام آقایان حجت الله آزاد، ناصر نورمحمد و سیدرشید صمیمی انجام شده است.

وی در تبیین ضرورت انجام این پروژه متذکر شد: دینداری که دست کم شامل دو بعد دین فهمی و دین ورزی است همیشه جز دغدغه های اصیل واصلی دینداران بوده است. لذا توجه به این موضوع لازم و ضروری است.

وی ادامه داد: هنجارهای اخلاقی حاکم بر تمام ابعاد و عرصه های دینداری همچنین شناسایی چالشهای اخلاقی نظری و عملی این حوزه مورد توجه نگارندگان این اثر بوده است. 

کارشناس پژوهش مرکز اخلاق و تربیت در مورد وضعیت این پروژه نیز بیان داشت: نگارش این پروژه به اتمام رسیده و ارزیابی آن هم انجام شده و محقق اکنون در مرحله اعمال اصلاحات ارزیاب است.

 

انتهای پیام/113

منبع: ایسکا: (اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی)
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ

مطالب مرتبط

تعداد بازديد اين صفحه: 9711
   
   
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي - دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم
مجری سایت : شرکت سیگما