جمعه 24 ارديبهشت 1400   12:34:12

(تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها)

print

آرشیو

بیانیه دفتر تبلیغات اسلامی در محکومیت حوادث اخیر افغانستان، فلسطین و عراق

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با صدور بیانیه ای حوادث اخیر افغانستان، غزه و مسجدالاقصی و عراق را محکوم و از کشورهای مسلمان، جامعه جهانی، نهادهای بین المللی و عالمان دینی خواست تا به وظایف خویش بیش از پیش عمل نمایند.

مسابقه بزرگ «لمس تنهایی ماه» برگزار شد

مسابقه بزرگ «لمس تنهایی ماه» ویژه نیمه شعبان به همت معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با همکاری مرکز تخصصی مهدویت برگزار شد.

معارف و مهارت های مورد نیاز برای اخلاقی زندگی کردن

مبلغ تخصصی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با تقسیم بندی مطالعات اخلاقی به سه لایه توصیفی، دستوری و فرااخلاق، به تشریح مکاتب اخلاقی پنجگانه پرداخت و با اشاره به معارف و مهارت های لازم برای اخلاقی زندگی کردن، گفت: مسلح شدن به بینش ها و مهارت ها برای زندگی اخلاقی در خانواده ضروری دانست که باید همه این موارد را فرا بگیریم.

تمسک غیرگزینشی به تاریخ و سیره اهل بیت(ع) تنها راه سعادت و نجات

عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع) با بیان اینکه تمسک غیرگزینشی به تاریخ و سیره اهل بیت(ع) تنها راه سعادت و نجات خواهد بود، گفت: توجه به سیره امام علی(ع) بدون غرض‌ورزی‌های فردی، حزبی و جزم اندیشانه، نقش اساسی در رفع چالش‌های امت اسلامی دارد.

وبینار آموزشی «جریان های درآمدی در استارت آپ های حوزه علوم انسانی» برگزار می شود

معاون آموزش و توسعه فناوری مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق از برگزاری وبینار آموزشی «جریان های درآمدی در استارت‌آپ های حوزه علوم انسانی» در تاریخ ۲۱ اردیبهشت ماه به صورت مجازی در مدرسه فناوری فانوس خبر داد.

رونمایی از نسخه آزمایشی سامانه تبلیغ تخصصی

با عنایت به تاکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بر فعالیت تخصصی در حوزه تبلیغ و فرهنگ، سامانه تبلیغ تخصصی (رشد) با هدف ارتقاء سطح فعالیت های تبلیغ تخصصی و تسهیل فعالیت های مبلغان تخصصی ایجاد گردید.

دوره های آموزش هنری ویژه مبلغان برگزار شد

دوره های آموزش هنری به همت مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و با مشارکت موسسه فرهنگی هنری دین و هنر و رسانه پویا، مرکز رشد علوم انسانی و اسلامی، پارک علم وفناوری استان قم و گروه آسمان مفرح امید برگزارشد.

سلسله مسابقات «آشنایی با سبک زندگی قرآنی» برگزار می شود

رئیس میز توسعه و تعمیق فرهنگ قرآنی دفتر تبلیغات اسلامی از برگزاری سلسله مسابقات آشنایی با سبک زندگی قرآنی با عناوین «سبک رفتار با پدر و مادر»، «سبک رفتار با فرزند» و «سبک رفتار با همسر» در سطح کشور خبر داد.

سلسله نشست های مجازی ویژه ماه مبارک رمضان برگزار می شود

سلسله نشست های مجازی ویژه ماه مبارک رمضان به همت معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار می شود با حضور نخبگان تبلیغی این دفتر و اساتید برجسته حوزه علمیه برگزار می شود.

همکاری نهادهای فرهنگی و تبلیغی عامل موفقیت در امر تبلیغ

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی در دیدار با معاون عملیات سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) با اشاره به اهمیت همکاری نهادهای فرهنگی و تبلیغی در موفقیت امر تبلیغ، بر لزوم همکاری هرچه بیشتر دو مجموعه دفتر تبلیغات اسلامی و سپاه استان قم تاکید کرد.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما