جمعه 9 خرداد 1399   12:56:57
(جهش تولید)

print

دیدار رییس سازمان جنگل ها و مراتع و آبخیزداری کشور با رییس دفتر تبلیغات اسلامی/ انتخاب استاد واعظی به عنوان همیار طبیعت

  • خلاصه :رییس سازمان جنگل ها و مراتع و آبخیزداری کشور با رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم دیدار و گزارشی از فعالیت های این سازمان را ارائه کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین احمد واعظی "رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم" در دیدار خلیل آقایی "رییس سازمان جنگل ها و مراتع و آبخیزداری کشور" بر ضرورت حفاظت از جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور تأکید کرد.
وی با تأکید بر ضرورت خودکفایی در عرصه های مختلف و نقش مبلغان در تاکید بر این مقوله مهم، بر آمادگی دفتر تبلیغات اسلامی برای مشارکت در انعکاس جایگاه منابع طبیعی در آموزه های دینی و تبیین آن برای مردم پرداخت.
در این دیدار، آقایی با اشاره به نقش مبلغان در جامعه، به ضرورت آشنایی مردم با اهمیت حفاظت از جنگل ها، مراتع و آبخیزداری پرداخت و گزارشی از فعالیت های صورت گرفته را ارائه کرد.
وی با تأکید بر توصیه رهبر معظم انقلاب نسبت به خودکفایی در عرصه های مختلف اظهار داشت: در بخش کشاورزی حرکت های امیدبخشی در جریان است و در حوزه جنگل ها، مراتع و آبخیزداری برنامه های مهم و اثرگذاری در حال پیگیری است. 
لازم به ذکر است در انتهای این دیدار، رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم به عنوان "همیار طبیعت" از سوی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور انتخاب و کارت همیاری به ایشان تقدیم شد.

 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما