مصعومیه
1397/10/12 چهارشنبه نشست مشترک مسؤولان مؤسسه معصومیه با رئیس مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران برگزار شد نشست مشترک مسئولین، معاونین و مدیران گروه‌های علمی مؤسسه معصومیه و رئیس مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران سراسر کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، نشست مسئولین، معاونین و مدیران گروه‌های علمی مؤسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه(خواهران) با حجت‌الاسلام والمسلمین بهجت پور رئیس مرکزمدیریت حوزه‌های علمیه خواهران سراسر کشور برگزار شد.

در این نشست، ابتدا معاونین و مدیران گروه‌ های علمی نظرات و مطالبی را در خصوص دغدغه‌ها و مطالبات خود در زمینه‌ی مسائل آموزشی، فرهنگی، پژو هشی بیان کردند.

در ابتدای این نشست، حجت‌الاسلام والمسلمین بهجت پور سخنان خود را در راستای اهداف و برنامه‌های مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران بیان کرد و با تأکید بر مدرسه محوری اظهار داشت: حقیقتاً مرکز مدیریت نباید تبدیل به یک مدرسه‌ بزرگ شود و در عرض مدارس بنشیند، بلکه مرکز مدیریت، مرکز رصد است و بر پایه رصد، برنامه‌های ویژه ای تعیین می کند و با تبدیل این برنامه ها به گفتمان، آنها را به استانها و مدارس خود ابلاغ می کند.

وی خاطرنشان کرد: ما باید دانشگاه‌ها، مراکز تخصصی آموزشی خواهران و... را در سطح منطقه و دنیا ارزیابی کنیم و بر اساس این ارزیابی‌ها اصلاحاتی را شروع نمائیم، ساختارهایی را رقم بزنیم، ایده هایی را مطرح و نشست‌هایی را برگزار کنیم. 

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما