پنجشنبه 1 مهر 1400   18:04:36

(تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها)

print

توسعه همکاری های معاونت مهر دفتر تبلیغات اسلامی و مرکز ملی اشراق

  • خلاصه :مدیرعامل مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق خواستار توسعه همکاری ها و مشارکت های این مرکز و معاونت مهر (مجازی، هنر و رسانه) دفتر تبلیغات اسلامی شد.
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )،  حجت الاسلام والمسلمین محمد قطبی در حاشیه بازدید حجت الاسلام والمسلمین محمد شیخ الاسلامی معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی از مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق ضمن خوش آمد به معاون فضای مجازی، هنرورسانه به معرفی این مرکز پرداخت و گفت: در این مرکز، ایده‌های خلاق و نوآورانه که قابلیت ترویج ارزش‌های فرهنگی به صورت تاب‌آور را داشته باشد پذیرش می شوند.

وی افزود: از طریق حمایت‌های آموزشی، مشاوره‌ای، امکاناتی و مادی سعی می‌شود شرایطی فراهم آید که ایده‌های پذیرش شده به بلوغ رسیده و بتوانند در قامت یک خدمت یا محصول فرهنگی در گستره‌ی جامعه‌ی اسلامی زمینه ساز نشر و توسعه ارزش‌های فرهنگی و دینی بشوند.

حجت الاسلام والمسلمین قطبی اظهار داشت: در مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق توانسته ایم در عرصه های مختلف ارتباطات مؤثری را با مراکز نخبگانی نهادهای حوزوی نظیر جامعهالزهرا(س)، جامعهالمصطفی و دیگر مجموعه ها برقرار کنیم.

وی با اشاره به فعالیت های آموزشی مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق گفت: برای این منظور اپلیکیشنی طراحی شده است که آزمون ها و پرونده های آموزشی به آن اضافه می شود.

مدیرعامل مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق خاطرنشان کرد: مبنای ما در ارائه آموزش این است که محتوای آموزشی به صورت ۲۴ ساعته در اختیار علاقمندان قرار گیرد و از این حیث محدودیتی برای این عزیزان نداشته باشیم.

وی در پایان خواستار همکاری و مشارکت بیشتر معاونت فضای مجازی ، هنر و رسانه و مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق شد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما