دوشنبه 3 تير 1398   18:49:31
(سال رونق تولید)

گفت و گوهای تخصصی، موجب توسعه پژوهش های قرآنی می شود

  • خلاصه :رئیس مرکز مطالعات اجتماعی و تمدنی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: نمایشگاه دستاوردهای قرآنی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم باعث ترویج فرهنگ مطالعات قرآنی است.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین حبیب اله بابایی با حضور در نخستین نمایشگاه دستاوردهای قرآنی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم که در مرکز همایش های غدیر قم برگزار شد، اظهار داشت: این نمایشگاه ثابت می کند که رساله ها و پژوهش هایی که در حوزه مطالعات قرآنی انجام شده است، پاسخ محکمی به شایعات مربوط به بی مهری حوزه علمیه قم به قرآن است.
وی افزود: انتشار کتب مختلف با موضوعات قرآنی و عرضه منسجم آن در قالب نمایشگاه، موجب تغییر نگاه های دیگران به نگاه های واقع بینانه تر به حوزه علمیه و قدردانی از تلاش طلاب و دانش پژوهان می کند.
رئیس مرکز مطالعات اجتماعی و تمدنی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی تصریح کرد: برگزاری این نمایشگاه می تواند عامل ترویج فرهنگ مطالعات قرآنی باشد که تأثیرات مثبتی در سطح جامعه دارد.
وی به برگزاری نشست های تخصصی که در حاشیه این نمایشگاه برگزار می شود، اشاره و خاطرنشان کرد: گفت و گوهای تخصصی قرآنی موجب توسعه پژوهش های قرآنی را فراهم می کند و با توجه به روزگاری که دنیای اسلام از قرآن فاصله گرفته است، این فعالیت ها می تواند مغتنم باشد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
ravabet.omomi@dte.ir
3717199999
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما