چهارشنبه 8 آذر 1402   13:09:06

(مهار تورم، رشد تولید)

print

آرشیو

اعطای گواهینامه درجه یک هنری به مجید ملامحمدی/ کارنامه ی سردبیر «نشریه پوپک دفتر تبلیغات» درخشان‌تر شد

مجید ملامحمدی سردبیر نشریه پوپک معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی گواهینامه درجه یک هنری در رشته ادبیات داستانی را از اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کرد.

دیدار اداره آموزش و توانمندسازی مبلغان نمایندگی تهران با معاونین فرهنگی مدارس علمیه خواهران استان تهران

کارشناسان آموزش و توانمندسازی مبلغان، در جلسه ای با همکاری مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران استان تهران با معاونین فرهنگی مدارس علمیه استان تهران و شهرستان های اطراف تدارک دیده شده بود دیدار و گفتگو کردند.

آیت الله آصفی الگویی ممتاز برای نسل های حاضر و آینده حوزه های علمیه

حجت الاسلام والمسلمین حکیم در جلسه آیین رونمایی از کتاب «تاریخ شفاهی حوزه علمیه نجف» بیان کرد: آیت الله آصفی با داشتن ویژگی های منحصر به فرد در حوزه های علمی و اخلاقی می تواند به عنوان یک الگویی ممتاز برای نسل های حاضر و آینده حوزه های علمیه قرار گیرد.

دوره آموزشی مجازی «تربیت مبلغ فاطمی»

مرکز آموزش های کاربردی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با همکاری بنیاد بین المللی امامت دوره آموزشی مجازی «تربیت مبلغ فاطمی» را برگزار می‌کند.

کتاب «تاریخ شفاهی حوزه علمیه نجف» رونمایی شد

معاون فرهنگی تبلیغی دفترتبلیغات اسلامی در جلسه آیین رونمایی از کتاب «تاریخ شفاهی حوزه علمیه نجف؛ اندیشه ها، جریان ها و رخدادها» بیان داشت: کتاب «تاریخ شفاهی حوزه علمیه نجف» حاصل پرسش و پاسخ و مصاحبه محمدجواد صاحبی با آیت‌الله محمدمهدی آصفی بنا بر پشنهاد دفتر رهبر معظم انقلاب به رشته تحریر درآمده است.

گزارشی از برگزاری نمایشگاه معنویت در‌ اسارت

به همت «قطب تعمیق ایمان دینی و مقابله با فرق انحرافی» و « معاونت فرهنگی و تبلیغی » دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، نمایشگاه معنویت در‌ اسارت در 3 سال اخیر در شهرهای قم، تهران، مشهد، کرمانشاه، اصفهان، رشت و سنندج برگزار گردید.

برگزاری نشست هم اندیشی مدیران دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی و مرکز مدیریت حوزه ی علمیه خراسان

نشست هم اندیشی مدیران دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی و مرکز مدیریت حوزه ی علمیه خراسان با حضور حجت الاسلام والمسلمین مسعودی و حجت الاسلام والمسلمین دکتر خیاط برگزا شد.

برگزاری دوره تربیت مربی حکمرانی هوش مصنوعی

دوره تربیت مربی حکمرانی«هوش مصنوعی» به‌همت مدیریت رسانه و ارتباطات مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان و اداره فضای مجازی هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی و مدیریت اساتید و نخبگان حوزه علمیه خراسان برگزار شد.

قدردانی رئیس عقیدتی سیاسی وزارت دفاع از نقش آفرینی های دفتر تبلیغات

نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع اظهار داشت: دفتر تبلیغات اسلامی نهال مبارکی است که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به دستور حضرت امام(ره) تاسیس و الحمدلله امروز بالنده تر از همیشه در عرصه های گوناگون فرهنگی و تبلیغی با توجه به ظرفیت های مختلفی که دارد توانسته است نقش بسزایی داشته است.

بازدید دانش آموزان دختر از اداره نشریات معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه

جمعی از دانش آموزان دبستان دخترانه انتفاعی صهبا قم ضمن بازدید از اداره نشریات معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی با نشریات سلام بچه ها، پوپک و سنجاقک که به همت این معاونت منتشر می شوند، آشنا شدند و با سردبیران آن به گفت وگو نشستند.

گزارشی از همایش ملی جریان های انحرافی و مدعیان دروغین مهدویت در دوران معاصر

آسیب‌های مدعیان دروغین مهدیت در دوران معاصر، ساحت شناسی انحراف در مهدویت و راهکار‌های مقابله با آن و شاخصه‌های مدعیان مهدویت در دوران معاصر و روش‌های مقابله با آن‌ها در همایشی بررسی شد.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما