شنبه 16 اسفند 1399   11:00:40
(جهش تولید)

print

مدیرکل امور مالیاتی استان قم تأکید کرد:

استفاده از ظرفیت دفتر تبلیغات اسلامی در حوزه فرهنگ سازی مالیاتی

  • خلاصه :مدیرکل امور مالیاتی استان قم با تأکید بر ضرورت همکاری مشترک میان دفتر تبلیغات اسلامی و این اداره کل، گفت: باید از ظرفیت دفتر تبلیغات اسلامی در حوزه فرهنگ سازی استفاده شود و لذا محتوا کمک می کند که فرار مالیاتی کم و تمکین مالیاتی بیشتر شود.

به گزارش پاپگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، محمد علیزاده اهوازی در بازدید از نمایشگاه مسئله محوری و دستاوردهای 10 ساله دفتر در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: وقتی که بحث تصویب بودجه مخصوصاً در فضای مجازی مطرح می شود، برخی افراد سودجو با اعلام اینکه بودجه حوزه فلان مقدار است، فضا را مسموم می کند و با ایجاد ابهام، مردم را گمراه می کنند و خروجی کار را به مردم اعلام نمی کنند.

وی با بیان اینکه مردم در حوزه های مالی هر چه بیشتر بدانند بهتر است، گفت: مجموعه هایی همانند دفتر تبلیغات اسلامی باید هزینه کردها و محاسن فعالیت های خود را نمایان کنند و یک ساز و کاری ایجاد شود تا مردم دستاوردها را مشاهده کنند.

مدیرکل امور مالیاتی استان قم با تاکید بر اینکه باید یک کار مشترکی میان دفتر تبلیغات اسلامی و اداره کل امور مالیاتی شکل بگیرد، تصریح کرد: باید از ظرفیت دفتر تبلیغات اسلامی در حوزه فرهنگ سازی استفاده شود و لذا محتوا کمک می کند که فرار مالیاتی کم و تمکین مالیاتی بیشتر شود.

وی افزود: در حوزه مالیاتی هر چه بیشتر فرهنگ سازی شود، تأثیر مستقیم در افزایش تمکین و خوداظهاری خواهد داشت و در این شرایط کرونایی که یک جنگی واقعی است، مردم قم پا به پای دولت و نظام آمدند و کمک بزرگی در حوزه مالیاتی کردند.

علیزاده اهوازی خاطرنشان کرد: دفتر تبلیغات اسلامی و حوزه علمیه یک ظرفیتی است که می شود از این طریق به عنوان یک بال کمک گرفت و هر چه آگاهی مردم در حوزه مالیاتی، مخصوصاً در فرهنگ سازی مالیاتی، بیشتر شود، عملکرد این حوزه بهتر خواهد بود.

 

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
آرشیو
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما