سه‌شنبه 7 بهمن 1399   12:10:34
(جهش تولید)

print

آرشیو

اختلال وسواسی – جبری بررسی شد

مبحث «اختلال وسواسی – جبری (Obsessive-Compulsive Disorder)» به همت بخش پشتیبانی علمی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی در قالب نشستی مورد بررسی قرار گرفت.

ضرورت پیشبرد پروژه های پژوهشی به شکل بنیادی به منظور گره گشایی از مشکلات نظام

رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با بیان این که بسیاری از پروژه‌های پژوهشی این دفتر به شکل بنیادی نگاشته شده‌اند، گفت: ضرورت دارد ترتیبی اتخاذ شود تا از آنها طرح‌های کاربردی به منظور گره‌گشایی و کمک به حل مشکلات جامعه و حکومت استحصال شود.

توانمندی های دفتر تبلیغات اسلامی حلقه وصل مهمی در زنجیره تمدن اسلامی است

شهردار قم گفت: تولید فکر و اندیشه مبتنی بر معارف ناب قرآن و اهل بیت(ع)، خلق جلوه های ویژه علمی و پژوهشی، منشورات فراوان و اعزام مبلغ، تنها بخشی از توانمندی و ظرفیت های ناب و سترگ زیرمجموعه های دفتر تبلیغات اسلامی است.

استفاده از ظرفیت دفتر تبلیغات اسلامی در حوزه فرهنگ سازی مالیاتی

مدیرکل امور مالیاتی استان قم با تأکید بر ضرورت همکاری مشترک میان دفتر تبلیغات اسلامی و این اداره کل، گفت: باید از ظرفیت دفتر تبلیغات اسلامی در حوزه فرهنگ سازی استفاده شود و لذا محتوا کمک می کند که فرار مالیاتی کم و تمکین مالیاتی بیشتر شود.

به سرانجام رسیدن 110 فعالیت پژوهشی قطب نظام سیاسی و اجتماعی اسلام و ایران دفتر تبلیغات اسلامی

رییس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی از به سرانجام رسیدن 110 فعالیت پژوهشی قطب نظام سیاسی و اجتماعی اسلام و ایران دفتر تبلیغات اسلامی و در دست انجام بودن 100 فعالیت پژوهشی دیگر خبر داد.

همکاری معاونت علمی ریاست جمهوری و دفتر تبلیغات اسلامی بمنظور توسعه فرهنگ دینی

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به آمادگی این معاونت برای همکاری با دفتر تبلیغات اسلامی، ابراز امیدواری کرد تا با همکاری این دفتر و استفاده از نوآوری و خلاقیت و فناوری، گام های نوینی در توسعه فرهنگ دینی برداشته شود.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-31152796
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما