يكشنبه 4 اسفند 1398   07:50:09
(سال رونق تولید)

print

طی حکمی صورت گرفت؛

انتصاب دبیر اجرایی همایش بین‌المللی «نظریه انتظار در اندیشه حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای»

  • خلاصه :رییس پژوهشکده مهدویت و آینده پژوهی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی طی حکمی سید حامد شاهرخی را به عنوان دبیر اجرائی همایش بین المللی «نظریه انتظار در اندیشه حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای» منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتـر تبلیغات اسلامـی حوزه علمیه ‌قم،‌ حجت‌الاسلام والمسلمیـن حسینی الهی‌نژاد در این حکم آورده است: نظر به تصـویب همایـش بین‌المللی نظریه انتظار در اندیشـه حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای(دامت برکاته) و با عنایت به توانمندی علمی و اجرائی در برگزاری همایش‌های مختلف مهدویت به موجب این حکم به عنوان دبیر اجرائی همایش بین المللی نظریه انتظار در اندیشه حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای(دامت برکاته) انتخاب می‌شوید.

جهت بهتر برگزار شدن همایش لازم است از نقطه نظرات اندیشمندان و متخصصان مهدوی و تعامل بیشتر با مراکز و موسسات علمی حوزوی و دانشگاهی بهره گرفته و تمهیدات لازم برای برگزاری پیش نشست های علمی و کرسی های نقد و جلسات متناوب با مراکز همکار و شناسائی افراد مستعد و متخصص و رایزنی با آنها جهت حضور و مشارکت در برنامه ها و فراخوان همایش فراهم شود.

امید است با یاری خداوند متعال و عنایت امام زمان(عج) و با همکاری دوستان و اعضای هیئت علمی پژوهشکده مهدویت و آینده پژوهی، با تدبیر شایسته، برنامه های همایش با نظم و انسجام انجام پذیرد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما