دوشنبه 3 تير 1398   18:18:43
(سال رونق تولید)

آرشیو

توسعه همکاری های دفتر تبلیغات اسلامی و سازمان تبلیغات اسلامی از تأکیدات رهبر انقلاب است/ رسانه ملی واقعیات فضل حوزویان را منعکس کند

رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با اشاره به ضرورت توسعه همکاری های دفتر تبلیغات اسلامی و سازمان تبلیغات اسلامی گفت: یکی از تأکیدات رهبر انقلاب در دیدار با مدیران این دفتر، توسعه این همکاری و استفاده از ظرفیت ها بوده است.

انتصاب حجت الاسلام والمسلمین ثنائی به عنوان دبیر اجرائی همایش بیانیه گام دوم و تمدن نوین اسلامی

طی حکمی از سوی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، حجت الاسلام والمسلمین دکتر ثنائی به عنوان دبیر اجرائی همایش بیانیه گام دوم و تمدن نوین اسلامی منصوب شد.

برگزاری مسابقه الکترونیک از مجموعه کتب سبک زندگی همراه با جوایز ارزنده

رییس اداره فناوری اطلاعات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی از برگزاری مسابقه رایگان الکترونیک از مجموعه کتب سبک زندگی براساس آموزه‌های قرآن و اهل‌بیت(ع)، همراه با جوایز ارزنده خبر داد.

گفت و گو با استاد احمد واعظی: امام(ره) یک استثناست / بعد از چهل سال هنوز در زمینه دولت سازی مشکل جدی داریم

حجت الاسلام و المسلمین احمد واعظی با بیان اینکه معتقدم بزرگترین تأثیر فقهی حضرت امام(ره) طرح مساله فقه حکومتی است، می گوید: امام(ره) کلان فقه را به صورت دیگری دید و کار فقه و فقاهت را صرفاً در استنباط احکام و بیان حکم الله در امور فردی ندید.

دفتر تبلیغات اسلامی به ضعف محتوای فرهنگی سینما ورود کند

رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با ظرفیتی که دارد، باید نسبت به ضعف محتوای فرهنگی سینما توجه و ورود جدی داشته باشد.

دفتر تبلیغات اسلامی گوهر درخشان حوزه علمیه در مباحث قرآنی است/ دفتر تبلیغات اسلامی چرخه کامل ابلاغ پیام دین به مردم است

مدیر حوزه های علمیه خواهران سراسر کشور با بیان این که دفتر تبلیغات اسلامی، گوهر درخشان حوزه علمیه در مباحث قرآنی است، گفت: این مجموعه عظیم هرگاه احساس کرده می تواند در زمینه فرهنگ و قرآن مؤثر باشد، سخاوتمندانه به میدان آمده و خاضعانه به عنوان خادم قرآن فعالیت کرده است.

خرمشهر را آزاد کردیم اما علوم انسانی همچنان اسیر است

رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با بیان این که توانستیم خرمشهر را از دست دشمن آزاد کنیم اما نتوانستیم علوم انسانی را آزاد کنیم، گفت: ما می خواهیم با آن علوم انسانی جامعه سازی کنیم که از اساس غیر وحیانی است و بنیاد آن هم بر ساختن انسان نیست.

1234567>>>
ravabet.omomi@dte.ir
3717199999
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما