سه‌شنبه 7 بهمن 1399   12:33:06
(جهش تولید)

print

آرشیو

اختلال وسواسی – جبری بررسی شد

مبحث «اختلال وسواسی – جبری (Obsessive-Compulsive Disorder)» به همت بخش پشتیبانی علمی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی در قالب نشستی مورد بررسی قرار گرفت.

ضرورت پیشبرد پروژه های پژوهشی به شکل بنیادی به منظور گره گشایی از مشکلات نظام

رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با بیان این که بسیاری از پروژه‌های پژوهشی این دفتر به شکل بنیادی نگاشته شده‌اند، گفت: ضرورت دارد ترتیبی اتخاذ شود تا از آنها طرح‌های کاربردی به منظور گره‌گشایی و کمک به حل مشکلات جامعه و حکومت استحصال شود.

استفاده از ظرفیت دفتر تبلیغات اسلامی در حوزه فرهنگ سازی مالیاتی

مدیرکل امور مالیاتی استان قم با تأکید بر ضرورت همکاری مشترک میان دفتر تبلیغات اسلامی و این اداره کل، گفت: باید از ظرفیت دفتر تبلیغات اسلامی در حوزه فرهنگ سازی استفاده شود و لذا محتوا کمک می کند که فرار مالیاتی کم و تمکین مالیاتی بیشتر شود.

به سرانجام رسیدن 110 فعالیت پژوهشی قطب نظام سیاسی و اجتماعی اسلام و ایران دفتر تبلیغات اسلامی

رییس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی از به سرانجام رسیدن 110 فعالیت پژوهشی قطب نظام سیاسی و اجتماعی اسلام و ایران دفتر تبلیغات اسلامی و در دست انجام بودن 100 فعالیت پژوهشی دیگر خبر داد.

همکاری معاونت علمی ریاست جمهوری و دفتر تبلیغات اسلامی بمنظور توسعه فرهنگ دینی

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به آمادگی این معاونت برای همکاری با دفتر تبلیغات اسلامی، ابراز امیدواری کرد تا با همکاری این دفتر و استفاده از نوآوری و خلاقیت و فناوری، گام های نوینی در توسعه فرهنگ دینی برداشته شود.

برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه ایام فاطمیه

سرپرست دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور از برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه ایام فاطمیه با محوریت کتاب «حضرت فاطمه(س) الگویی برای همه» خبر داد.

شماره دوم دوفصلنامه «جامعه مهدوی» منتشر شد

دومین شماره دوفصلنامه علمی ـ تخصصی «جامعه مهدوی» به همت پژوهشکده مهدویت و آینده‌پژوهی و اداره نشریات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی منتشر شد.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-31152796
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما