چهارشنبه 30 خرداد 1403   09:55:46

( جهش تولید با مشارکت مردم )

print

آغازثبت نام دوره های آموزشی – مهارتی مبلغان شعبه خراسان ویژه فصل بهار1403

  • خلاصه : دوره های آموزشی – مهارتی مبلغان ویژه فصل بهار 1403 با همکاری و مشارکت مشترک اداره کل فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی و معاونت فرهنگی و تبلیغی حوزه علمیه خراسان در قالب14عنوان آموزشی به صورت مجازی برگزارمی شود.
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، حسینعلی قهرمانی رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: هدف از برگزاری این دوره های آموزشی – مهارتی، پاسخگویی به نیازها و ذائقه های متنوع آموزشی – مهارتی مبلغان در زمینه های گوناگون آموزشی – تبلیغی، جهت توسعه دانش ها ومهارت های کاربردی تبلیغی بویژه تبلیغی تخصصی با رویکرد اثربخشی حداکثری برنامه ها وفعالیت های تبلیغی مبلغان می باشد.

قهرمانی با بیان این که با توجه به شروع امتحانات دروس سطح و خارج فقه و اصول طلاب و مبلغان و عدم امکان شرکت در دوره های آموزشی حضوری دوره های آموزشی فصل بهار سال جاری در قالب ارایه مجازی(آفلاین) برنامه ریزی و برگزار می شود افزود: دوره آموزشی  خانواده و والدگری در عصر دیجیتال، مهارت های ارتباط موثر با نوجوان، جامعه شناسی خانواده، روانشناسی نوجوان،مهارت های انتخاب همسر، معیارهای سبک زندگی عفیفانه و تربیت جنسی، روانشناسی بلوغ، روانشناسی تبلیغ، انسان 250 ساله، مهارت های تاب آوری و کنترل خشم، دوره آموزشی از مواود کعبه تا موعود کعبه و...... از جمله این عناوین این فصل آموزشی است. 

این مقام آموزشی با اشاره به این که ثبت نام دوره های آموزشی از 30 اردیبهشت  شروع شده است و تا 20 خرداد ادامه دارد اظهارکرد: مبلغان علاقه مند به شرکت در دوره های آموزشی تا تاریخ 20 خرداد    می توانند اقدام با مراجعه به آدرس:TabliqKH.LMS2.HOZehKh.COM  ویا با مراجعه به سامانه طلاب، بخش تبلیغ، آموزش مجازی مبلغان، اقدام به ثبت نام نمایند.

قهرمانی در پایان خاطر نشان کرد: اعطای گواهی آموزشی عمومی وتخصصی پایان دوره آموزشی، تسهیل درفعال شدن پرونده مرکزخدمات حوزه(طلابی که قبلا پرونده آنها غیرفعال شده است)اولویت در اعزام عمومی وتخصصی، تسهیل درتشکیل پرونده تبلیغی(طلاب فاقدپرونده تبلیغی)ارتقای رتبه تبلیغی، تقدیراز برگزیدگان وشرکت در دوره های تخصصی وتکمیلی ازجمله امتیازات شرکت در دوره های آموزشی فصل بهار1403 بشمار می رود.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما