1. لزوم استفاده حداکثری از توانمندی بالای دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی

  تولیت آستان قدس رضوی گفت: وجود چهره های صاحب نظر و صاحب اثر با نگاه های نو و موثر در حوزه دین از شاخص های اصلی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی می باشد. 

 2. هم اندیشی نخبگان تبلیغی در موضوعات گوناگون سبب رشد کیفی تبلیغ می شود

  معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: هم اندیشی نخبگان تبلیغی در موضوعات گوناگون سبب رشد کیفی تبلیغ می شود و حاصلش هم به بدنه تبلیغی حوزه منتقل خواهد شد.

 3. ثبت نام دوره تربیت مبلغ زبان های اسپانیولی و فرانسه آغاز شد

  مؤسسه آموزش عالی حوزی علامه مجلسی(ره) وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برای دوره آموزشی زبان های اسپانیولی و فرانسه از بین طلاب مستعد، مبلغ زبان دان می پذیرد.

 4. ضرورت استفاده از ظرفیت قطب ها برای رشد و ارتقای فعالیت های قرآنی

  رییس پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن کریم  تصریح کرد: این پژوهشکده، پروژه های خود را به میز قرآن قطب های فکری فرهنگی دفترتبلیغات اسلامی داده است و امیدواریم که این کارها با جدیت بیشتری پیگیری شود تا ما بتوانیم از آن ظرفیت برای رشد و ارتقای فعالیت های قرآنی استفاده کنیم. 

 5. رئیس پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن کریم پژوهشگاه منصوب شد

  با حکم حجت الاسلام والمسلمین نجف لکزایی رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین یوسفی مقدم به عنوان رئیس پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن کریم پژوهشگاه منصوب شد. 

 6. ضرورت تدوین نفشه راه برای تولید محتوای فاخر دینی متناسب با فرهنگ مردم

  وزیر ا�تباطات و فناوری اطلاعات گفت: باید نقشه راهی برای تولید محتوای فاخر دین متناسب با فرهنگ مردم ما تدوین شود که در این مسیر با تشکیل کارگروه های ویژه در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات قرار شد، سیاست های تدوین برنامه های فرهنگی به صورت کارشناسی توسط صاحبان نظر ارائه شود.

 7. همایش«بررسی ابعاد سیاسی و حقوقی فاجعه منا» به همت دفترتبلیغات اسلامی برگزار می شود

  رییس پژوهشکده علوم و اندیشه سیاسی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی ضمن اشاره به اهداف و محورهای برگزاری همایش منا گفت: همایش بررسی ابعاد سیاسی و حقوقی فاجعه منا، بیستم شهریورماه به همت دفترتبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار خواهد شد.

 • آخرین اخبار
 • گزارش تصویری

کارگاه دانش افزایی راهبردی کارکنان دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی برگزار شد
کارگاه دانش افزایی راهبردی کارکنان دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی به همت اداره کل منابع انسانی و پشتیبانی این دفتر برگزار شد.

معرفی کتاب «دین رسانه ای؛ آثار و پیامدها» اثر بوستان کتاب
یکی از آثار منتشر شده جدید مؤسسه بوستان کتاب، «دین رسانه ای؛ آثار و پیامدها»؛ تالیف عصمت الله احمدی رشاد است که به مسائل روزِ رسانه های جمعی الکترونیکی و قدرت جادویی آن ها می پردازد. 

تحول در علوم انسانی در گروه تحول در علم کلام است 
عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی اظهار داشت: بدون تحول کلام و این که کلام در رأس دانش های اسلامی بنشیند، امکان تحول در علوم انسانی نیست. 

لزوم ایجاد ارتباط مستقیم بین گروه ها و قطب های مربوطه دفترتبلیغات اسلامی
مدیر گروه پژوهشی فرهنگ و تمدن اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: برگزاری نشست های اختصاصی بین قطب ها و گروه های دفترتبلیغات اسلامی، می تواند تفاهم و همفکری های بیشتری را به وجود بیاورد.

جلسه گفت و گوی علمی در زمینه سیاست‌گذاری کلان پروژة زیست معنوی برگزار شد
جلسه گفت و گوی علمی با عنوان «سیاست‌گذاری کلان پروژة مدل‌های زیست معنوی» با حضور مدیر و اعضای هیأت علمی مرکز اخلاق و تربیت اسلامی پژوهشگاه علوم وفرهنگ اسلامی برگزار شد.

چاپ 11 کتاب و برگزاری 12 نشست علمی از سوی این گروه در سال جاری
مدیر گروه کلام اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، گزارشی از فعالیت های این گروه ارائه کرد.

لزوم استفاده حداکثری از توانمندی بالای دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی
تولیت آستان قدس رضوی گفت: وجود چهره های صاحب نظر و صاحب اثر با نگاه های نو و موثر در حوزه دین از شاخص های اصلی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی می باشد. 

هدف دشمنان تکفیری ضربه زدن به ایران اسلامی است 
عضو هیات امنای دفترتبلیغات اسلامی هدف دشمنان تکفیری را ضربه زدن به ایران اسلامی دانست.

هشت عاملی که باعث ثبات سیاسی در ایران شده است 
عضوهیئت علمی گروه علوم سیاسی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی به تشریح هشت عاملی که موجب ثبات سیاسی در جمهوری اسلامی ایران شده است، پرداخت.

نشست علمی نقد ثبات سیاسی در جمهوری اسلامی برگزار شد 
به همت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و انجمن مطالعات سیاسی حوزه، نشست علمی نقد ثبات سیاسی در جمهوری اسلامی در دبیرخانه انجمن های علمی حوزه برگزار شد.

آخرین رویدادها

خدمات الکترونیک

Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
Powered By Sigma ITID.